צביעת אלומיניום

צביעת אלומיניום אפשרית מבלי הצורך לפרק חלונות, במהירות ומבלי לשבור תוכנית חיסכון. רבים נוטים לחשוב כי נחרץ גורלם ועליהם לחיות עם צבע חלונות האלומיניום בביתם, כפי שבחר הקבלן של הדירה.

בספריי טאצ’ תמצאו את הפתרון המושלם לכך – צביעת חלונות אלומיניום בבית פרטי, בבנייני מגורים, פנטהאוזים ודירות יוקרה בצד הפנימי של החלון בלבד, מבלי הצורך לפרק את החלונות, דבר הגוזל זמן וכסף רב.

במשך השנים צברנו ניסיון רב בתחום צביעת חלונות אלומיניום בבית, למדנו את כל השיטות המומלצות לצביעת אלומיניום בארץ ובחו”ל, בחנו את כל החומרים הקיימים בשוק וכיום אנו מספקים את העבודה האיכותית והמקצועית ביותר שמעניקה טאצ’ אישי לבית שלכם, במינימום זמן ומינימום עלות.

צביעת אלומיניום
מקור של ליד
סטטוס יצירת קשר

היתרונות של צביעת חלונות אלומיניום בהתזה עם ספריי טאצ'

תהליך צביעת אלומיניום בהתזה

תהליך צביעת חלונות אלומיניום בהתזה מתחלק למספר שלבים הכרחיים, על מנת שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר, ועורכת בין יומיים לשלושה, בהתאם לכמות וגודל החלונות:

  • פגישה ראשונית בפרויקט לצורך בחינת האזורים המיועדים לצביעה ותכנון מקדים לגבי אופן ביצוע העבודה בהתאם לתנאי השטח – חשוב לנו להגיע למקום בטרם תחילת העבודה, על מנת להגיע לתכנון מדויק ולהימנע מטעויות ועיכובים וגרימת חוסר נוחות ואילוצים לבעלי הבית, האדריכלים והמעצבים.
  • עיטוף קפדני וכיסוי ומדויק של סביבת העבודה בנייר או ניילון לשם הגנה מירבית על סביבת העבודה והרהיטים – העבודה מתבצעת תוך קפדנות יתרה לשמירה על אזור עבודה נקי ואי פגיעה ברכוש וציוד.
  • הכנת משטח העבודה לצביעה – כולל שפשוף בעזרת נייר לטש וניקיון יסודי בעזרת מסיר שומנים, כדי לוודא שהצבע ייקשר בצורה אופטימלית ולא יופיעו סדקים וקילופי צבע בהמשך. אנו מאמינים באיכות העבודה שלנו ומספקית אחריות אורכת שנים, אשר מעולם לא מומשה על ידי לקוחותינו.
  • צביעת חלונות ומשקופי אלומיניום בהתזה על ידי כלים ייעודיים לצביעה בלחץ נמוך – אנחנו עובדים עם הציוד החדש והאיכותי ביותר, בסטנדרטים הכי גבוהים, בארץ ובעולם.
  • ייבוש הצבע, ניקיון וסידור סביבת העבודה – הסימן היחיד שנשאר אחרי העבודה שלנו, הוא צבע החלונות החדש שלכם. בסיום העבודה לא נשאר זכר ללכלוך וסימני צבע.
מקור של ליד
סטטוס יצירת קשר

צביעת אלומיניום לעסקים

כאמור, בשנים האחרונות הביקוש לצביעת חלונות אלומיניום בדירות קבלן ופנטהאוזים הולך וגובר, אך גם בעלי עסקים, בנייני משרדים וקניונים רבים משתמשים בפתרון זה לצביעת אלומיניום עקב מספר סיבות מרכזיות:

  • צביעת חלונות ומסגרות אלומיניום בנכס להתאמה מושלמת לצבעי המותג או לטעמו העיצובי של בעל המקום – מתאים לעסקים חדשים או כאלו אשר שינו מיקום ורוצים להתאים את החלל החדש לצבעי מותג וכן לבעלי עסקים אשר עשו מיתוג חדש לעסק.
  • צביעה על אלומיניום עקב דהיית צבע ו\או הופעת שריטות ופגמים באלומיניום – אנו מבצעים צביעה הן בצד החיצוני (במקרים, בהם מתיר החוק) והן בצד הפנימי של חלונות ומסכי אלומיניום במקרים של קילופי צבע, דהייה מהשמש, שריטות ופגמים אחרים שמן הנמע שיופיעו לאחר מספר שנים.
צביעה בהתזה
צביעת חלונות בהתזה

צביעת אלומיניום בבניין מגורים

חוקי עזר עירוניים אוסרים על צביעת חלונות אלומיניום, על מנת לשמור על אחידות נראות הבניין, על כן בעלי דירות בבנייני מגורים נוטים לחשוב שנגזר עליהם להיות עם צבע החלונות שבחר הקבלן.

ספרי טאצ’ מעניקים אפשרות לצביעת חלונות אלומיניום בבנייני מגורים רק מצידם הפנימי, כמותר בחוק. תוכלו לבחור את הגוונים המועדפים עליכם לפנים הבית, מבלי לשנות את הצבע החיצוני של חלונות האלומיניום ובהתאם לעיצוב הבית טעמכם האישי, עם אפשרות לגוונים שונים בכל חלל בבית.

ספריי טאץ' צביעה בהתזה

חידוש אלומיניום בבתים פרטיים

צביעת חלונות אלומיניום בבתים פרטיים מתרחשת לרוב טרם אכלוס הבית או במהלך שיפוצים נרחבים, כאשר דיירי הבית עוברים למקום מגורים זמני לזמן השיפוצים. בין אם מדובר בבית פרטי טרם אכלוס או שיפוצים עבור חידוש אלומיניום, צבע ועוד, בעזרת צביעת בהתזה תוכלו ליהנות מחלונות חדשים ומעוצבים שיוסיפו צבע ועיצוב לבית החלומות שלכם.

צביעה אלומיניום בהתזה

צביעת קירות מסך

בין אם מדובר בצבע דהוי או שריטות שונות, כבר אין חובה להשבית את העסק או אולם התצוגה למשך זמן רב, אשר יידרש לפירוק והרכבת חלונות ולשלם על כך הון תועפות.

צביעה בהתזה של ספריי טאצ’ מאפשרת צביעה מהירה ולא מלכלכת , גימור מושלם, ללא פירוק והרכבה מחדש במינימום זמן ובמינימום עלות. עסקים רבים כבר חידשו ושיפרו את מראה העסק שלהם בעזרת ספריי טאצ’ ויצאו מרוצים!

צביעת מבנים ציבוריים
מקור של ליד
סטטוס יצירת קשר

צביעת שערי אלומיניום

השער שלכם נראה ישן ולא מזמין ועלויות החלפת שער חדש גבוהות מידי? חוששים להשאיר את השטח ללא שער למשך זמן ממושך?


ספרי טאצ’ מגיעים עד הבית או העסק שלכם ומעניקים שירותי צביעת שערי אלומיניום בהתזה מבלי לפרק את השער ולהשאיר את הבית או העסק חשוף ולא מוגן.

צביעת שער אלומיניום שלכם בגוון חדש יכולה להפוך לחלוטין את מראה השער וליצור אשליה של שער חדש תוך יומיים עבודה, מבלי לשלם על כך ביוקר.

צביעת אלומיניום במגדלי יוקרה

מי שרוכשים דירה במגדלי יוקרה, דואג לעצב אותה לפי טעמם האישי והטרנדים המובילים בעולם העיצוב. זו הסיבה שאדריכלים ומעצבי פנים רבים, אשר מעצבים דירות יוקרה ופנטהאוזים כבר הבינו את הפוטנציאל הטמון בשירותי צביעה בהתזה מבחינה עיצובית.
צביעת חלונות אלומיניום בהתזה בדירות יוקרה מאפשרת לבעלי הבית לשנות לגמרי את נראות החלון והחלל הפנימי, לשלב בין האלמנטים השונים או ליצור הפרדה ברורה בין החללים בדירה.

צביעת חלונות אלומיניום מחיר
מקור של ליד
סטטוס יצירת קשר

גלריה